Chainlink

Chanlink

Chainlink Nedir ve Nasıl Alınır? Chainlink coin nedir? Chainlink Coin kimin? gibi Chainlink hakkında bilmek isteyeceğiniz tüm soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Öncelikler anlık ve canlı Chainlink fiyatı ile başlayalım.

Canlı Chainlink Fiyatları


Not: Yukarıda bu zaman kadar olan Chainlink – Türk Lirası ve Dolar grafiğini bulabilirsiniz. 1 Chainlink kaç tl 2021 ve ya 1 Chainlink kaç dolar diye soruyorsanız günlük zaman dilimin yanı sıra aylık, yıllık ve tüm zamanları seçip istediğiniz dönemdeki fiyatına ulaşabilirsiniz.

Chainlink Nedir? Chainlink Coin kimin?

İsterseniz şimdi biraz Chainlink nedir, özellikleri nelerdir gibi soruları cevaplayalım.

Bitcoin kısaltması BTC olan dijital bir para birimidir.

2008 yılında Şatoshi Nakmoto tarafında kurulan Bitcoin, bir ülkenin merkez bankasına veya aracı kuruma gerek olmadan, elektronik ortamda başka ülkelerin para birimleriyle alınıp satılabilinen bir tür dijital para birimidir.

Chainlink / TL Teknik Analiz Grafiği


Not: Yukarıdaki grafikte istediğiniz zaman diliminde Chainlink yorumlarını bulabilirsiniz. Chainlink/TL analizi ile Chainlink alım, satım hakkında grafik belirlenen zaman dilimine göre yorum yapmaktadır. Alım ve ya satım dışında nötr olarakta fikir verebilmektedir.

Chainlink İşlem Hacmi Nedir?

Not: Yukarıdaki grafiktan Bitcoin’in günlük açılış fiyatı , gün içerisinde hangi fiyatlar arasında gittiği ve ayrıca Chainlink‘in işlem hacmini bulabilirsiniz.

Chainlink’in Avantajları Nelerdir?

 

Kripto para birimleri hakkında bilmek istediğiniz herşey

Tüm sanal para birimleri grafiği ve de ayrıca canlı sanal para birimleri fiyatlarını Kripto Para Piyasası grafiğimizden bulabilirsiniz.

BİTCOİN (BTC)  – RİPPLE (XRP)ETHEREUM (ETH)TETHER (USDT)CHAİNLİNK (LİNK)