Gram Altın

Gram Altın Fiyatı

Canlı Gram Altın Fiyatı

Anlık ve Canlı Gram Altın Fiyatı ve kurunu Piyasadunyasından takip edebilirsiniz. Ayrıca 1 Gram Altın Ne kadar ? Gram Altın Kaç TL ?  1 Gram Altın Kaç Ayar? Gram Altın Fiyatları ve Özellikleri Nelerdir? gibi birçok soruyu sizler için derledik.

Canlı ve Anlık Gram Altın Fiyatları


 

NOT: Yukarıda 5 yıllık gram altın grafik ve fiyatlarını bulabilirsiniz. Mouse’sunuz ileri geri ittirerek tarih aralığınız değiştirebilirsiniz. Şuan için gram altın kaç lira ve ya gram altın kaç para ve ya herhangi bir başka bir zamanda kaç liraydı diye soruyorsanız, gram altın grafiğimiz tamda size göre.

 1 Gram Altın Ne Kadar?

Güncel ve canlı verilerle gram altın ne kadar, 1 gram altın kaç tl bugün, sorularınız için aşağıdaki altın piyasası grafiğimizden anlık takip edebilirsiniz. 1 Gram’ın yanı sıra 2,5 gram, 5 gram, 10 gram, 15 gram, 20 gram, 25 gram, 50 gram ne kadar edeceğini 1 gram altın fiyatına göre hesaplayabilirsiniz.

 

Gram Altın Alış Satış Fiyatı Nedir?

Günlük Altın kuru fiyatlarında alış satış rakamları değişkendir. Peki Gram alış satış fiyatı ne demek. Gram altın alış fiyatı, eğer gram altınınızı TL biriminden bozmak isterseniz karşınızdaki altın alım satım alan kişinin size ödeyeceği miktardır. Gram altın satış fiyatları ise gram altın almak isterseniz sizin ödemeniz gereken miktarı yazar. Alış satış arasındaki bu makas altın satan yerlere göre değişkendir ve de o günkü anlık altın kuru fiyatlarına göre değişecektir.

Gram Altın Nedir?  1 Gram Altın Kaç Ayar?

Gram altın, 1 gram ağırlığındaki altına denir. Peki 1 gram altın kaç ayardır? 1 gram altın genellikle 22 ayar ve 24 ayar olarak satışa sunulur.

Gram Altın Özellikleri Nelerdir?

Gram Altın , İstanbul Altın Rafinerisi tarafından üretilir. 1 gr, 5 gr, 10 gr, 20 gr, 50 gr ve 100 gr olarak belli bir standarta göre üretilen külçe altınlardır.

Gram Altın’ın altın piyasasında diğer altınlara göre avantajları şunlardır.

  • İşçilik maliyetleri diğer altınlara göre çok düşük olduğundan daha uygun fiyattadır.
  • Banka hesaplarına yatıralabilme avantajı vardır.
  • Korunması ve nakde çevrilmesi kolaydır.

Gram Altın Fiyatları Bugün Ne Oldu ?

Gram altın alım satım yapmak istiyorsunuz ve gram altın fiyatları bugün ne oldu, gram altın fiyatları 2021 sorularını soruyorsanız piyasadunyasi anlık gram altın kurları – canlık gram altın grafikleri ile güncel rakamları ulaştırır. Bu sayede gram altın yatırımınızı rahatça yapabilirsiniz. Siz de güncel gram altın piyasasından haberdar olmak istiyorsanız piyasadunyasını takipte kalın.

Altın Fiyatları hakkında teknik analizler, güncel kurlar, teknik bilgiler ve anlık fiyatlar için Altın Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Canlı Çeyrek Altın Fiyatı

Canlı Yarım Altın Fiyatı

Canlı Tam Altın Fiyatı