Yarım Altın

Yarım Altın Fiyatı

Canlı Yarım Altın Fiyatı

Anlık ve Canlı Yarım Altın Fiyatı ve kurunu Piyasadunyasından takip edebilirsiniz. Ayrıca 1 Yarım Altın Ne kadar ? Yarım Altın Kaç TL ?  1 Yarım Altın Kaç Ayar? Yarım Altın Fiyatları ve Özellikleri Nelerdir? gibi birçok soruyu sizler için derledik.

Canlı ve Anlık Yarım Altın Fiyatları

 

Yukarıda yarım altın grafik ve fiyatlarını bulabilirsiniz.  Şuan için yarım altın kaç lira ve ya yarım altın kaç para ve ya herhangi bir başka bir zamanda kaç liraydı diye soruyorsanız, gram altın grafiğimiz tamda size göre.

 1 Yarım Altın Ne Kadar Eder?

Güncel ve canlı verilerle yarım altın ne kadar, 1 yarım altın kaç tl bugün, sorularınız için aşağıdaki altın piyasası grafiğimizden anlık takip edebilirsiniz. 1 Yarım Altın yanı sıra 2,5 yarım, 5 yarım, 10 yarım, 20 yarım, 25 yarım, 50 yarım ne kadar edeceğini 1 yarım altın fiyatına göre hesaplayabilirsiniz.

Yarım Altın Alış Satış Fiyatı Ne Anlama Gelir?

Günlük Altın kuru fiyatlarında alış satış rakamları değişkendir. Peki yarım Altın alış satış fiyatı ne demek. Yarım altın alış fiyatı, eğer yarım altınınızı TL biriminden bozmak isterseniz karşınızdaki altın alım satım alan kişinin size ödeyeceği miktardır. Yarım altın satış fiyatları ise yarım altın almak isterseniz sizin ödemeniz gereken miktarı yazar. Alış satış arasındaki bu makas altın satan yerlere göre değişkendir ve de o günkü anlık altın kuru fiyatlarına göre değişecektir.

Yarım Altın Kaç Gram ?  1 Yarım Altın Kaç Ayar?

Yarım altın, 22 ayar 3,50 gramdır.

Peki yarım altının özellikleri nelerdir? Yarım Altının bir yüzünde Türkiye Cumhuriyeti yazısı ve basılma tarihi, diğer tarafında Atatürk resmi ve de etrafında yıldız işaretleri kenar süslemesi bulunmaktadır.

Yarım Altın, Çeyrek Altın gibi en çok rağbet gören altın çeşididir. Bunun sebebi de az işçiliğinin olmasıdır. İşçilik ne kadar artarsa altının fiyatına eklenecek işçilik fiyatı da artacaktır.

Yarım Altın Fiyatları Bugün Ne Oldu ?

Yarım altın alım satım yapmak istiyorsunuz ve yarım altın fiyatları bugün ne oldu, Yarım altın fiyatları 2020 sorularını soruyorsanız piyasadunyasi anlık yarım altın kurları – canlık yarım altın grafikleri ile güncel rakamları ulaştırır. Bu sayede yarım altın yatırımınızı rahatça yapabilirsiniz. Siz de güncel yarım altın piyasasından haberdar olmak istiyorsanız piyasadunyasını takipte kalın.

Altın Fiyatları hakkında teknik analizler, güncel kurlar, teknik bilgiler ve anlık fiyatlar için Altın Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Canlı Gram Altın Fiyatı

Canlı Çeyrek Altın Fiyatı

Canlı Tam Altın Fiyatı