Teknik Analizler

Anlık ve Canlı Döviz Yorumları

Canlı Dolar Yorumları – Euro Yorumları – Sterlin Yorumları


Teknik analiz grafiklerimizle anlık ve canlı verilerle yatırımlarınıza yön vermek amaçlı tavsiye grafiklerdir. İlk kısımda döviz grafikleri ile döviz yorumları mevcuttur. Bu kısımda güncel ve canlı usd Dolar yorumlarıDolar tl grafiğinde bulabilirsiniz. Grafiğe göre dolar analizleri yapabilirsiniz.

Ayrıca Euro yorumları ile Euro analizleriEuro tl grafiğinde ve de GBP Sterlin yorumları ile sterlin analizleriSterlin TL grafiğinde mevcut. Teknik analiz grafiklerinde 1, 5, 15 dakika, 1 saat, 1 gün ve bu şekilde giden periyotlarla yatırımcılara al sat ve nötr yani bekle şeklinde yorumlar vermektedir. Seçeceğiniz zaman dilimine göre anlık ve canlı olarak döviz yorumları grafiğini bulabilirsiniz.

Dolar TL Yorum Grafiği


Sterlin TL Yorum Grafiği


Euro TL Yorum Grafiği


İsviçre Frankı TL Yorum Grafiği


Anlık ve Canlı Sanal Para, Kripto Para Yorumları ve Analizleri

Canlı BTC Bitcoin Yorumları – XRP Ripple Yorumları – ETC Ethereum Yorumları


Teknik analiz grafiklerimizle anlık ve canlı verilerle yatırımlarınıza yön vermek amaçlı tavsiye grafiklerdir. Bu kısımda güncel ve canlı btc Bitcoin yorumlarıBitcoin tl grafiğinde bulabilirsiniz. Grafiğe göre Bitcoin analizleri yapabilirsiniz.

Ayrıca XRP Ripple yorumları ile Ripple analizleriRipple tl grafiğinde ve de ETC Ethereum yorumları ile Ethereum analizleriEthereum TL grafiğinde mevcut. Teknik analiz grafiklerinde istenilen zaman diliminde yatırımcılara al, sat ve nötr yani bekle şeklinde yorumlar vermektedir. Seçeceğiniz zaman dilimine göre anlık ve canlı olarak Kripto paralar ve ya sanal paralar yorumları grafiğini bulabilirsiniz.

BTC – Bitcoin TL Yorum Grafiği


ETC – Ethereum TL Yorum Grafiği


XRP – Ripple TL Yorum Grafiği


Piyasa Dünyası olarak yatırımlarınıza sadece fikir verebilmek adına yapılmış yorumlardır. Grafiklere ve analizlere göre fikir yürütmek sizlere kalmıştır. Sayfanın altındaki yorum kısmından fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Piyasadunyasında ayrıca altın piyasası için Altın Fiyatları sayfamız mevcuttur. Sanal para dünyası için Kripto Paralar sayfamıza göz atabilirsiniz. Tüm döviz piyasasında neler oluyor diyorsanız da Döviz Fiyatları sayfamızı ziyaret edin