Cumhuriyet Altını

Cumhuriyet Altını Fiyatı

Canlı Cumhuriyet Altını Fiyatı

Anlık ve Canlı Cumhuriyet Altını Fiyatı ve kurunu Piyasadunyasından takip edebilirsiniz. Ayrıca 1 Cumhuriyet Altını Ne kadar ? Cumhuriyet Altın Kaç TL ?  1 Cumhuriyet Altını Kaç Ayar? Cumhuriyet Altını Fiyatları ve Özellikleri Nelerdir? gibi birçok soruyu sizler için derledik.

Canlı ve Anlık Cumhuriyet Altını Fiyatları

 

 

Yukarıda cumhuriyet altını grafik ve fiyatlarını bulabilirsiniz.  Şuan için cumhuriyet altını kaç lira ve ya cumhuriyet altını kaç para ve ya herhangi bir başka bir zamanda kaç liraydı diye soruyorsanız, gram altın grafiğimiz tamda size göre.

 1 Cumhuriyet Altını Ne Kadar Eder?

Güncel ve canlı verilerle cumhuriyet altın ne kadar, 1 cumhuriyet altını kaç tl bugün, sorularınız için aşağıdaki altın piyasası grafiğimizden anlık takip edebilirsiniz.

 

Cumhuriyet Altını Alış Satış Fiyatı Ne Anlama Gelir?

Günlük Altın kuru fiyatlarında alış satış rakamları değişkendir. Peki cumhuriyet altını alış satış fiyatı ne demek. Cumhuriyet altını alış fiyatı, eğer cumhuriyet altınınızı TL biriminden bozmak isterseniz karşınızdaki altın alım satım alan kişinin size ödeyeceği miktardır. Cumhuriyet altın satış fiyatları ise yarım altın almak isterseniz sizin ödemeniz gereken miktarı yazar. Alış satış arasındaki bu makas altın satan yerlere göre değişkendir ve de o günkü anlık altın kuru fiyatlarına göre değişecektir.

Cumhuriyet Altını Kaç Gram ?  1 Cumhuriyet Altını Kaç Ayar?

Cumhuriyet Altını 22 ayardır  ve yaklaşık 7.216 gramdır.

Ata Altın olarak da bilinen Cumhuriyet Altınının çapı 22 mm’dir.

Bir yüzünde Türkiye Cumhuriyeti yazısı ve T.C kuruluş tarihi 1923 tarihi altında basım tarihi, diğer tarafında Hakimiyet Milletindir yazısı ile Atatürk resmi ve altlarında Ankara yazısı bulunmaktadır.

Ata ya da Cumhuriyet Altını Fiyatları Bugün Ne Oldu ?

Cumhuriyet ya da Ata altını alım satım yapmak istiyorsunuz ve cumhuriyet altını fiyatları bugün ne oldu, Cumhuriyet altını fiyatları 2020 sorularını soruyorsanız piyasadunyasi anlık cumhuriyet altını kurları – canlık cumhuriyet altını grafikleri ile güncel rakamları ulaştırır. Bu sayede cumhuriyet altın yatırımınızı rahatça yapabilirsiniz. Siz de güncel cumhuriyet altın piyasasından haberdar olmak istiyorsanız piyasadunyasını takipte kalın.

Altın Fiyatları hakkında teknik analizler, güncel kurlar, teknik bilgiler ve anlık fiyatlar için Altın Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Canlı Gram Altın Fiyatı

Canlı Çeyrek Altın Fiyatı

Canlı Tam Altın Fiyatı